Töötajate e-post: eesnimi.perenimi@ehtehg.ee

Täppidega tähed nimes, kaotavad täpid, tilde kaob. Sidekriipsuga nimi jääb nagu ta on.

Õpetaja Aine Klassijuhatamne E-mail
Milana Aksjonova eesti keel 7B milana.aksjonova@ehtehg.ee
Irina Aleksandrova algkool 4C irina.aleksandrova@ehtehg.ee
Ilja Aleksejev kehaline kasvatus   ilja.aleksejev@ehtehg.ee
Marina Anissimova algkool 4A marina.anissimova@ehtehg.ee
Deniss Arhipov inglise keel   deniss.arhipov@ehtehg.ee
Marina Basenko algkool   marina.basenko@ehtehg.ee
Natalja Beresneva vene keel 8B natalja.beresneva@ehtehg.ee
Ljudmilla Biba keemia 7C ljudmilla.biba@ehtehg.ee
Aleksandra Bogorodskaja kehaline kasvatus   aleksandtra.bogorodskaja@ehtehg.ee
Tamara Borozdina matemaatika 6D tamara.borozdina@ehtehg.ee
Vladislav Feradko inglise keel   vladislav.feradko@ehtehg.ee
Olga Gavrilova eesti keel   olga.gavrilova@ehtehg.ee
Oxana Gapon inglise keel   oxana.gapon@ehtehg.ee
Svetlana Gapon eesti keel   svetlana.gapon@ehtehg.ee
Tatjana Galkina vene keel   tatjana.galkina@ehtehg.ee
Margarita Gassanova vene keel 12AB margarita.gassanova@ehtehg.ee
Julia Gelb   6V, 7V julia.gelb@ehtehg.ee
Natalja Gnatovskaja algkool 1А  natalja.gnatovskaja@ehtehg.ee
Irina Gostimskaja keelekümblus 11A irina.gostimskaja@ehtehg.ee
Ilona Gotovtšikova inglise keel   ilona.gotovtsikova@ehtehg.ee
Olga Groznova algkool 2B olga.groznova@ehtehg.ee
Svetlana Grynyk ajalugu   svetlana.grynyk@ehtehg.ee
Tatjana Gunar eesti keel   tatjana.gunar@ehtehg.ee
Natalja Gussakova ajalugu 5D natalja.gusakova@ehtehg.ee
Valentina Haustova prantsuse keel   valentina.haustova@ehtehg.ee
Jelena Hohlova kunstiõpetus   jelena.hohlova@ehtehg.ee
Olga Dvorjadkina algkool   6Y olga.dvoriadkina@ehtehg.ee
Jelena Judina geograafia   jelena.judina@ehtehg.ee
Darja Inno ajalugu   darja.inno@ehtehg.ee
Inna Ivanova algkool     inna.ivanova@ehtehg.ee
Ljudmilla Ivaskevits keemia   ljudmilla.ivaskevits@ehtehg.ee
Ljudmila Kabanova  prantsuse keel   ljudmilla.kabanova@ehtehg.ee
Aleksandr Kahro tööõpetus   aleksandr.kahro@ehtehg.ee
An˛elika Kahro eesti keel     anzelika.kahro@ehtehg.ee
Galina Kaleininkene eesti keel, muusika 5Y galina.keleininkene@ehtehg.ee
Jelena Kalinina inglise keel 8A jelena.kalinina@ehtehg.ee
Natalja Kapitonova prantsuse keel   natalja.kapitonova@ehtehg.ee
Jana Kerner algkool 4B jana.kerner@ehtehg.ee
Ljudmilla Klauson muusika   ljudmilla.zemtihhina@ehtehg.ee
Olga Klink terviseõpetus 9B olga.klink@ehtehg.ee
Lidia Kolesnikova algkool 4D, 4V lidia.kolesnikova@ehtehg.ee
Albert Koltunov kehaline kasvatus   albert.koltunov@ehtehg.ee
Ilona Kononova eesti keel, algkool 3B ilona.kononova@ehtehg.ee
Marika Kransiver eesti keel 10A marika.kransiver@ehtehg.ee
Larissa Kutšinskaja biloogoa 8C larissa.kutchinskaja@ehtehg.ee
Jelena Kuznetsova matemaatika   jelena.kuznetsova@ehtehg.ee
Õnnela Leedo-Küngas eesti keel   onnela.leedo-kungas@ehtehg.ee
Eleonora Loginova  muusika   eleonora.loginova@ehtehg.ee
Irina Maksimenko eesti keel  9V irina.maksimenko@ehtehg.ee
Natalja Malinina algkool   2C natalja.malinina@ehtehg.ee
Svetlana Melnikova eesti keel 5B svetlana.melnikova@ehtehg.ee
Raissa Matejuk математика  9A raissa.matejuk@ehtehg.ee
Ljudmilla Mets eesti keel   judmilla.mets@ehtehg.ee
Ülle Murmann eesti keel   ulle.murmann@ehtehg.ee
Dmitri Mištšenko arvutiõpetus, uurimistöö alused   dmitri.mistsenko@ehtehg.ee
ˇanetta Movko algkool   2A zanetta.movko@ehtehg.ee
Tatjana Moskaljova algkool, PPR   tatjana.moskaljova@ehtehg.ee
ˇanna Naumovskaja rütmika   zanna.naumovskaja@ehtehg.ee
Dana Netšiporuk algkool 6U dana.netsiporuk@ehtehg.ee
Ljudmila Otseljuk kehaline kasvatus   andrei.netsajev@ehtehg.ee
Inna Paio algkool  3A inna.pajo@ehtehg.ee
Jelena Rogozeva vene keel ja kirjandus 9C jelena.rogozeva@ehtehg.ee
Irina Rõ˛ova prantsuse keel 5C irina.rozova@ehtehg.ee
Natalja Šubina ajalugu 6B natalja.shubina@ehtehg.ee
Natalia Shumilova algkool  1B natalja.shumilova@ehtehg.ee
Alla Sigal prantsuse keel   alla.sigal@ehtehg.ee
Irina Smirnova inglise keel 8V irina.smirnova@ehtehg.ee
Marina Štšigorets-Sokolova muusika   marina.stsigorets@ehtehg.ee
Svetlana Sokolova kodundus   svetlana.sokolova@ehtehg.ee
Natalja Strugovets matemaatika 6C natalja.strugovets@ehtehg.ee
Ljubov Suslova bioloogia   ljubov.suslova@ehtehg.ee
Viktoria Šavurskaja inglise keel 6A viktoria.savurskaja@ehtehg.ee
Erika Suure eesti keel 8D erika.suure@ehtehg.ee
Maksim Šotin kehaline kasvatus   maksim.sotin@ehtehg.ee
Jelena Tammjarv eesti keel     jelena.tammjarv@ehtehg.ee
Irina Telkinen vene keel 5A irina.telkinen@ehtehg.ee
Lilia Volkova kodundus   lilja.volkova@ehtehg.ee
Olga Volkova algkool 3C, 7D olga.volkova@ehtehg.ee
Irina Voitsehovitš algkool 1C irina.voitsehovits@ehtehg.ee
Jelena Walz eesti keel   jelena.valts@ehtehg.ee
Svetlana Zaugarova koori juht   svetlana.zaugarova@ehtehg.ee
Olga ˇdanova inglise keel   olga.zdanova@ehtehg.ee
Olga Yermakova matemaatika 7A olga.yermakova@ehtehg.ee